Історія

history

ПАТ «Львівський холодокомбінат» – це підприємство з найбільшим в Україні досвідом у виготовленні морозива. Холодні ласощі у Львові почали виготовляти понад 70 років тому.

У 1942 році на околиці міста збудували потужний холодильний комплекс площею понад п’ять тисяч квадратних метрів. У холодильнику зберігали НЗ-запаси: морожені м’ясо, рибу та фрукти.

Через чотири роки у 1946 на базі холодильника почали виготовляти морозива. У ті часи у місяць виготовляли 40-50 тонн ласощів.

У 1964 році біля першого холодильника зводять новий, розрахований на 10 тисяч тонн мороженої продукції. Оскільки площа холодильного комплексу значно побільшала, на його території вирішили відкрити фабрику з виробнитцва морозива. Яке виробляли у обсязі 300 тонн продукції у місяць.

В період 1995-1996 року підприємство почало переходити з державної власності в приватну, це допомогло підприємству залучивши більші кошти розвиватись, створювати нові робочі місця, збільшувати виробництво, асортимент морозива.

У 2001 році для зниження собівартості морозива було налагоджено виробництво глазурі в асортименті. За рахунок цього новинками сезону стало морозиво у фруктовій, карамельній глазурі та глазурі з горіхами.

У 2004 році на підприємстві відбувається модернізація.

Після модернізації підприємства кількість виготовленої продукції щороку зростає. У 2004 році на фабриці випускали 4 000 тонн морозива, у 2008 – 6 000 тонн, у 2010 – 8 000 тонн, 2012 - 10 000 тонн, 2014 - 12 500 тонн. Сезон 2015 року на підприємстві виготовити 15 200 тонн морозива.

З 2011 року на підприємстві створено виробничу базу для виробництва напівфабрикату, а саме: пельменів в асортименті , равіолі та вареників у фасованих та вагових упакуваннях та тісто (дріжджове, листкове).

З 2013 року асортименту напівфабрикату збільшили такими новинками як котлети!

До зимового сезону 2013 року на підприємстві почали випускати заморожені суміші овочів в асортименті.

У 2014 році на підприємстві було проведено реконструкцію фабрики морозива, збільшено виробничу площу понад 1000 квадратних метрів. Закуплено та введено у експлуатацію нове обладнання для виробництва морозива.

З 2015 року асортимент напівфабрикату поповнився пельменями виготовленими згідно стандартів якості ДСТУ 4437:2005.

Сьогодні Львівський холодокомбінат входить у трійку кращих українських виробників морозива. В асортименті підприємства понад 150 різновидів продукції.

Сезон-2016 потішить наших споживачів подальшим розширенням асортименту, новими смаками улюбленого морозива, новим фасуванням окремих видів морозива, а також покращеним, сучасним виглядом упаковок морозива.

Нагороди

Міжнародна виставку «Світ морозива та холоду 2013»

20-22 березня в м. Києві відбулась 10 міжнародна виставка «Світ морозива та холоду», участь у якій взяли понад 45 вітчизняних виробників та 12 іноземних компаній 138 країн, серед яких і ПАТ «Львівський холодокомбінат»

На стенді компанії, який було визнано одним з кращих, було представлено понад 100 видів морозива, презентовано напрям пельменів та вареників преміум-класу. На стенді щоденно велася активна робота з потенційними дистриб'юторами, постачальниками, контрагентами. Споживачі могли отримати вичерпні відповіді по питаннях виробництва, збуту та маркетингу.

Щоденно проводили дегустації м'якого морозива КаБаРе. Споживачі та експерти ринку мали змогу насолодитися витонченими смаками КаБаРе мохіто, маскарпоне з родзинками, шоколадного капучіно, ананасом ті іншими. Приємно було отримати багато схвальних відгуків від споживачів - ми в черговий раз переконалися, що працюємо в правильному руслі щодо впровадження нових видів морозива.

В рамках виставки відбувся конкурс на кращу якість морозива та дизайн упаковки. ТМ "Лімо" стала активним учасником обидвох конкурсів.

Так, за результатами конкурсу на кращу якість морозива, ТМ "Лімо" здобула 3 золотих та 3 срібних медалей.

 • Золота медаль
 • Золота медаль
 • Золота медаль
 • Срібна медаль
 • Срібна медаль
 • Срібна медаль

Сертифікати ISO

16 грудня 2010 року ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо» отримав сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009. Система управління якістю дозволяє чітко визначити і управляти взаємопов’язаними та взаємодіючими процесами, правильно поставити і досягти вимірні цілі діяльності.

29 січня 2015 року ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо» сертифікував впроваджену на підприємстві систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000.

Гімн "Лімо"

Коли серед буднів так хочеться свята
І сумно та нудно години пливуть ,
Треба намовити маму і тата
Й разом на морозиво швидко чкурнуть.
Каштан чи славутич собі вибираєм,
Купуєм, ласуєм, смакуєм, їмо.
І наче у казку у мить поринаєм,
Всі знають що казка ця зветься лімо.

Приспів:
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – ти з нами вдома чи вдорозі ми,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

Лежу в магазині на першій вітрині,
Мене щойно з фабрики доправили сюди.
Я модний, я класний
І якість прекрасна.
Купи мене купи мене, купи мене, купи…

Коли раптом влітку розпечене сонце
Пече й не ховається навіть на мить,
Коли відкриваємо навстіж віконце,
А сонце все більше і більше шквальчить.
Коли серед буднів так хочеться свята,
Коли вільну хвильку ніяк не знайдеш,
Коли назбиралось турбот так багато,
З ЛІМО охолонеш від зайвих проблем.

Приспів:
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – ти з нами вдома чи вдорозі ми,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

Лежу в морозильнику в твоєму холодильнику,
Смачне, натуральне, без жодних барвників.
Холод пронизливий тріскучий і принизливий.
Турбуюсь, хвилююсь, ну хто б мене вже з’їв…

Якщо на душі смуток вогником тліє,
Ми знову по нього усі спішимо.
Ми холодом серце зігріти зумієм,
Лиш тільки ЛІМО, лиш тільки ЛІМО…
Тут кожен собі до смаку підшукає:
Ріжок чи пломбір, чи смачне ескімо.
Відставити справи, ЛІМО пригощає.
Перерва у нас – ЛІМО ми їмо.

Приспів:
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – зїмо і ще попросимо,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

Двері відкриваються,
Нарешті ти з’являєшся.
Ну здрастуй, забирай мене,
Хапай, чого стоїш?
Я дуже апетитне і якісне та ситне,
Ну зїж мене, вже зїж кажу, ну зїж, ну зїж,ну зїж…

Приспів (2 р.):
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – ти з нами вдома чи вдорозі ми,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

 

Натискайте на кнопку «Play» та слухайте наш неймовірно позитивний гімн морозиву!

Завантажте аудіо файл на свій комп’ютер, та прослуховуйте його коли забажаєте

Акціонерам

До відома акціонерів публічного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат»!

Публічне акціонерне товариство «Львівський холодокомбінат» код за ЄДРПОУ 01553706 (далі Товариство), яке зареєстроване та знаходиться за адресою: 79025, м. Львiв, вул. Повітряна, 2, повідомляє про проведення річних Загальних зборів акціонерів Товариства, які відбудуться 28 квітня 2017 року, о 10 год.00 хв. за адресою: м. Львів, вул. Повітряна, 2 (приміщення їдальні).

Реєстрація акціонерів та їх уповноважених осіб для участі в Загальних зборах акціонерів проводиться з 09 год. 00 хв. до 09 год. 45 хв. за місцем проведення зборів 28 квітня 2017 р.

Право участі у Загальних зборах акціонерів, мають акціонери (їх представники), які обліковуються в реєстрі (переліку) акціонерів, складеного станом на 24 годину 24 квітня 2017 року. к денний):

 1. Про обрання лічильної комісії Загальних зборів акціонерів ПАТ «Львівський холодокомбінат».
 2. Про обрання Голови та секретаря Загальних зборів акціонерів ПАТ «Львівський холодокомбінат».
 3. Про затвердження регламенту роботи Загальних зборів акціонерів ПАТ «Львівський холодокомбінат».
 4. Звіт органів управління Товариства про роботу у звітному періоді. Прийняття рішення за наслідками розгляду звіту Наглядової ради, звіту Ревізійної комісії, звіту Правління Товариства.
 5. Про затвердження річного звіту, балансу Товариства за 2016 рік.
 6. Про попереднє схвалення значних правочинів, які можуть вчинятися протягом одного року з дня проведення загальних зборів акціонерів Товариства, про характер правочинів та їх граничну вартість, прийняття рішення про вчинення значного правочину, якщо ринкова вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину, перевищує 25 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності.
 7. Про внесення змін та доповнень до Статуту Товариства шляхом затвердження нової редакції Статуту.
 8. Про здійснення дій з державної реєстрації нової редакції Статуту Товариства.
 9. Про затвердження нової редакції положень про загальні збори, наглядову раду, виконавчий орган та ревізійну комісію (ревізора) та інших внутрішніх документів Товариства.
 10. Про відкликання членів Наглядової ради Товариства.
 11. Про обрання членів Наглядової ради Товариства. Затвердження умов договорів з членами Наглядової ради Товариства, встановлення розміру їх винагороди та обрання особи, уповноваженої на підписання цих договорів.
 12. Про відкликання членів Ревізійної комісії Товариства.
 13. Про обрання членів Ревізійної комісії Товариства. Затвердження умов договорів з членами Ревізійної комісії Товариства та обрання особи, уповноваженої на підписання цих договорів.
 14. Про порядок розподілу прибутку за 2016 рік та покриття збитків.

Для участі у зборах вам необхідно мати при собі:

Документ, що засвідчує особу акціонера (паспорт); Довіреність на право участі у зборах, оформлену згідно з чинним законодавством (для представників юридичних та фізичних осіб). 

Акціонери мають можливість особисто ознайомитись з матеріалами та документами під час підготовки до Загальних зборів акціонерів за адресою: 79025, м.Львiв, вул. Повітряна, 2, юридичний відділ, у робочі дні з 10.00 до 16.00 год., перерва з 12-00 до 13-00 год., та в день проведення загальних зборів, у місці їх проведення.

Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація з проектом рішень щодо кожного з питань порядку денного: http://www.limo.ua

Додаткова інформація для акціонерів Товариства:

Акціонери мають право вносити пропозиції щодо питань, включених до порядку денного Загальних зборів, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів. Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення Загальних зборів, а щодо кандидатів до складу органів товариства - не пізніше ніж за 7 днів до дати проведення Загальних зборів. Пропозиція до порядку денного подається в письмовій формі із зазначенням прізвища (найменування) акціонера, який її вносить, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту пропозиції до питання та/або проекту рішення, а також кількості, типу та/або класу акцій, що належать кандидату, який пропонується цим акціонером до складу органів Товариства. Відповідальна особа за порядок ознайомлення акціонерів з документами – Манохін Олег Валерійович, телефон: (032) 267-34-66.

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ фінансово-господарської діяльності підприємства 2016р. (тис.грн)*


Найменування показника

період

звітний

попередній

Усього активів

381950

334846

Нематеріальні активи (залишкова вартість)

1006

1910

Первісна вартість

4722

4545

знос

3716

2635

Незавершене будівництво

11735

8178

Основні засоби (залишкова вартість)

119271

115441

Первісна вартість

339816

294281

знос

220545

178840

Довгострокові фінансові інвестиції

14925

14620

Запаси

93508

78043

Сумарна дебіторська заборгованість

124452

101022

Первісна вартість

-

--

Резерв сумнівних боргів

-

-

Грошові кошти та їх еквіваленти

16546

14757

Інші оборотні активи

3

99

Витрати майбутніх періодів

504

776

Власний капітал в т.ч:

163940

147912

Нерозподілений прибуток

123507

108138

Статутний капітал

20069

20069

Довгострокові зобов'язання

105008

68599

Поточні зобов'язання

113002

118335

Чистий прибуток (збиток)

15369

28265

Середньорічна кількість акцій (шт.)

80276965

80276965

Кількість власних акцій, викуплених протягом періоду (шт.)

0

-

Загальна суму коштів, витрачених на викуп  власних акцій протягом періоду

0

-

Чисельність працівників на кінець періоду (осіб)

654

607

Повідомлення про проведення загальних зборів опубліковано 23 березня 2017 р. в Бюлетені «Відомості Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» №56.